Vyrábíme dětská hřiště z akátu

Vyrábíme a montujeme kompletní dětská hřiště pro obce, školky, veřejné prostory dodáváme po celé ČR.

Nabízíme domečky, houpačky, skluzavky, svahové skluzavky, lezecké a balanční prvky, prolézačky, pískoviště, houpadla, mobiliář, altány, pergoly a vše ostatní co k přírodním hřištím, parkům, obecním prostranstvím patří.

Herní prvky můžete vybrat z naší nabídky nebo Vám zhotovíme libovolné na Vaše přání

Dětský domeček se skluzavkou z akátu
 


Nerezové skluzavky s akátovou bočnicí

Máme velmi širokou nabídku dřevěných skluzavek k herním prvkům a svahových skluzavek. Veškerý přehled vyráběných typů a výšek naleznete na stránkách www.robiniaplay.com. Skluzavky jsou jako všechny naše výrobky vyráběny pouze z akátu v provedení bočnic z kulatiny nebo fošny. V nabídce jsou jak rovné skluzavky, skluzavky s vlnou, široké skluzavky, vícedráhové skluzavky a kdyby jste přeci jen požadovaný typ v nabídce nenalezli, u nás určitě na Vaše přání najdeme řešení.

Nerezové skluzavky


Nejodolnější akátové dřevo

Na naše výrobky používáme pouze odbělené akátové dřevo. Proč právě akát? Je to velmi tvrdá dřevina, zařazena v nejvyšší třídě odolnosti. Pro dětská hřiště je vynikající nejen proto, že nevytváří třísky, ale i pro špatné nasakování vlhkosti. Díky tomu vydrží na dětském hřišti vlastně bez údržby.
 


Bezpečnost

Zárukou bezpečnosti je konstrukce skluzavky, která vyhovuje společným evropským normám EN 1176-1 a EN 1176-3 ověřeným a certifikovaným u nezávislé mezinárodní zkušebny TÜV SÜD.

Kontakt

Tel: (+420) 773 223 555
Email: info@lumpino.cz